Творчі та талановиті вчителі-учасники районного туру                Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»


  Тарас Григорович Шевченко - геній і духовний янгол українського народу. Його величне слово завжди було для України джерелом натхнення і духовного розвитку - тим каталізатором, що здатен перетворити звичайну людину на митця і патріота України. 16 лютого 2017 року в актовій залі сзш № 166 до річниці Шевченківських днів відбувся  конкурс читців творів Кобзаря серед учнів 9-11 класів навчальних закладів Солом'янського району. Конкурс відкрив нові талановиті імена шанувальників поезії великого Тараса Шевченка.     


Творення, удосконалення, оновлення, відхід від старого - вічні вимоги й супутники прогресу

 16 листопада 2016 р. у гімназії "Ерудит" було проведено практичний семінар вчителів української мови та літератури "Підвищення якості освіти через упровадження інноваційних технологій у процесі формування мовної та літературної компетенції". На початку заходу директор гімназії Перехейда О.М. ознайомив з навчально-освітнім простором гімназії, а потім учителі української мови та літератури Гончаренко Т.А., Гламаздіна І.О., Андрієнко С.В., Бутко А.І. поділилися своїм досвідом з викорис-тання  інноваційних технологій під час навчально-виховного процесу. Семінар виявився надзвичайно цікавим, змістовно та тематично насиченим. 


Будьмо сучасними!

   24 жовтня 2016 р. у НМЦ було проведено майстер-клас «Твори з української літератури для 8 класів за програмою «ФотоШОУ PRО». Своїм досвідом з колегами поділилася вчитель української мови та літератури спеціалізованої школи №7 ім. М.Рильського Костенко Н. І.

   Наталія Іванівна продемонструвала присутнім свої слайд-шоу до уроків української літератури, створені за допомогою програми  «ФотоШОУ PRО», та прокоментувала їх. Також зазначила, що ця програма дає можливість зробити цікавий мультимедійний альбом з будь-яких фотографій, а безліч опцій, десятки різноманітних ефектів відкриють нові горизонти для творчості сучасного педагога. Насамкінець для тих, хто зацікавився її творчістю, провела практичне заняття по створенню фотошоу.  

Семінар-практикум учителів української мови та літератури "Портфоліо вчителя - альтернативна форма оцінювання професіоналізму та результативності його праці".