Шановні колеги, пропонуємо вам ознайомитися з електронними версіями фрагментів підручників для 10 класу (розділ "До нового навчального року").

 


  17 квітня 2018 р. на засіданні методичного об'єднання вчителів української мови та літератури Солом'янського району було проведено семінар "Адекватність оцінювання мовного оформлення власних висловлень", який підготували й провели методист Силенко Л.В. та голова методичного об'єднання Труцуненко Н.М. Пропоновані для обговорення матеріали семінару покликані допомогти педагогам стати більш успішними при оцінюванні власних висловлювань учнів.

Download
Презентація "Адекватність оцінювання мовного оформлення власних висловлень"
Семінар.pdf
Adobe Acrobat Document 3.0 MB
Download
СПЕЦИФІКА ЛЕКСИЧНИХ, ГРАМАТИЧНИХ І СТИЛІСТИЧНИХ ПОМИЛОК
Пам'ятка для вчителів.pdf
Adobe Acrobat Document 1.4 MB

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Знайомтесь! Переможці районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

    6 грудня 2017 року у СЗШ №67 відбувся I тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2018". У ньому взяли участь учителі української мови та літератури навчальних закладів Солом'янського району, які представили на розсуд журі власний урок і його аналіз, написали контрольну роботу (тестування з фахової майстерності, методики викладання предмета, психології та педагогіки), а також поділилися досвідом використання  методу проетів у навчально-виховному процесі.  

     За результатами усіх конкурсних випробувань переможцями стали:

            I місце - Дубинська Ганна Єгорівна (СШ № 43 "Грааль")

           II місце - Сорокіна Олена Євгенівна (гімназія біотехнологій № 177)

          III місце - Башкатова Наталія Віталіївна (гімназія № 178),

                          Черкас Олександр Олександрович (СЗШ № 54).

     Щиро вітаємо переможців! Бажаємо міцного здоров'я, щастя, миру, невичерпної снаги, добробуту, задоволення від улюбленої праці, талановитих та вдячних учнів!   


Download
Особливості вивчення базових дисциплін 2
Adobe Acrobat Document 784.0 KB
Download
proekt_koncepc.pdf
Adobe Acrobat Document 503.5 KB

    Концепція Нової української школи – ідеологія реформи середньої освіти, що почне діяти в 2018 році. Реформа орієнтована на те, щоб зробити випускника конкурентноздатним у ХХІ-му столітті – випустити зі школи всебічно розвинену, здатну до критичного мислення цілісну особистість, патріота з активною позицією, інноватора, здатного змінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя.

  Виховний процес буде невід’ємною складовою всього освітнього процесу та орієнтуватиметься на загальнолюдські цінності. Виховання не буде винесено в окремі «заняття з моралі». Формування характеру можливе лише через наскрізний досвід. Усе життя Нової школи буде організовано за моделлю поваги прав людини та демократії.
  Представлений варіант Концепції не є остаточним, кожен може долучитися до обговорення та висловити свої думки, надіславши лист за адресою novashkola@mon.gov.ua. У темі листа необхідно вказати «Обговорення Концепції», а в листі обов’язково зазначити назву розділу, абзац і номер сторінки, яких стосуються пропозиції.


Download
Пропонуємо ознайомитись з листом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 09.02.2016 № 063-1058 "Про роз'яснення щодо організації навчально-виховного процесу та виконання навчальних програм
Lyst_1.pdf
Adobe Acrobat Document 258.8 KB